ПЕРЕХІД на нову редакцію міжнародного стандарту ISO/IEC 17025

566556

ПЕРЕХІД

на нову редакцію міжнародного стандарту ISO/IEC 17025

            На початку липня місяця поточного року ДП «Сумистандартметрологія» отримало від Національного агентства з акредитації України (НААУ) новий атестат акредитації калібрувальної лабораторії згідно вимог нової редакції міжнародного стандарту, прийнятого в Україні в якості національного вже методом перекладу на українську мову - ДСТУ ENISO/IEC 17025:2019 (ISO/IEC 17025:2017 IDT) «Загальнівимогидо компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

            Таким чином, успішно завершені роботи по переходу на нову версію стандарту, оскільки атестати попередньої версії залишаються чинними до кінця поточного року.

            Разом з новим атестатом акредитації калібрувальна лабораторія ДП «Сумистандатметрологія», за результатами аудиту НААУ, отримала доповнення до сфери акредитації, що підтвердило спроможність виконувати калібрування таких засобів вимірювальної техніки, як хроматографи газові та рідинні, сита лабораторні, лабораторне термообладнання (шафи, термоситати, стерилізатори, кліматичні камери тощо). Суттєво розширений діапазон калібрування засобів вимірювання маси (ваги та гирі) до 500 кг.

            Запрошуємо до співробітництва.

            Керівник КЛ – Водяницька Наталія Олександрівна. Тел. (0542) 33-44-00

       E-mail: 334400@ukr.net