Семінар на тему: “Проблеми функціонування метрологічної системи України в умовах її реформування”

seminar

 

03 травня 2018 року ДП “Сумистандартметрологія” проводить традиційний науково-методичний семінар на тему: “Проблеми функціонування метрологічної системи України в умовах її реформування”.

Для участі в семінарі пропонуємо направити керівників та фахівців лабораторій, керівників метрологічних служб (відповідальних за метрологічне забезпечення).

На семінарі будуть розглянуті зміни до метрологічного законодавства України, шляхи реалізації вимог законодавства, проблеми акредитації калібрувальних лабораторій, функціонування систем оцінювання компетентності лабораторій та інші актуальні питання (Див. програму семінару).

Учасникам семінару по закінченню надається свідоцтво встановленої форми. Участь у семінарі зараховується як підвищення кваліфікації працівників атестованих лабораторій та метрологічних служб.

Для своєчасного оформлення свідоцтв учасників семінару просимо попередньо надати відповідну інформацію (місце роботи, посада, П.І.Б. повністю).

Семінар відбудеться за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 101.

Вартість участі в семінарі одного учасника не змінюється і складає 500 грн. 00 коп. (з ПДВ).

Для здійснення попередньої оплати необхідно визначитись з кількістю учасників та отримати рахунок в ДП “Сумистандартметрологія” (к. 401). Можливе здійснення оплати готівкою в касу підприємства безпосередньо перед семінаром в день його проведення.

Телефон для довідок: (0542) 33 – 35 – 22.

Програма семінару (ЗАВАНТАЖИТИ)