Оренда авто

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,  очікуваної вартості предмета закупівлі (виконання пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

СУМСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПОЛТАВСЬКИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ" 45548277, Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Колонка хроматографiчна
Код ДК 021-2015 (CPV) 60180000-3 - «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Оренда вантажного автомобіля без водія)) 

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі:  UA-P-2024-07-15-003007-a

4. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-07-15-002504-a

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Забезпечення потреби Сумської філії ДП «Полтавастандартметрологія». Якісні та технічні характеристики обумовлені наявним обладнанням, сферою акредитації та попитом замовників на відповідні послуги.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Сформовано з урахуванням Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 17.08.2020 № 1572 і становить 520 000 грн. Закупівля здійснюється за власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)

 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі (виконання пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів»)

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «СУМСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ» 02568064, Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

фізична та централізована охорона ДК 021:2015 –79710000-4 Охоронні послуги (Послуги зі спостереження за об`єктами, обладнаними системами охоронної сигналізації та тривожними кнопками за допомогою пульту централізованого спостереження з оперативним виїздом наряду охорони)

.

3. Ідентифікатор річного плану закупівлі:  UA-P-2024-01-02-000711-c

4. Ідентифікатор закупівлі:  UA-2024-01-02-001358-a

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення надiйної охорони примiщень та збереження майна , яке знаходиться у власності ДП «СУМИСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ», необхiдно провести закупiвлю послуги з фізичної та централізованої охорони з пiдключенням на пульт централiзованого спостереження.

Строк надання послуг з 01.02.2024 року по 31.12.2024 року.

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг з урахуванням інформації, отриманої згідно комерційних пропозицій та відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275. Очікувана вартість предмета закупівлі: 240 000,00 грн.

Закупівля здійснюється за власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства).

До уваги громадян

Про проведення оцінки корупційних ризиків Наказ

Привітання президентів ISO, IEC та ITU до Всесвітнього дня стандартів 2020

pres1   pres2  pres3

 Президент IEC

Їньбяо Шу

 Президент ISO

Едді Ньороуг

 Генеральний секретар ITU

Хоулінь Чжао

 

Планета Земля є краплиною життя в безмежності нашої сонячної системи. Життя на землі залежить від енергії, що надходить від нашого сонця. Проте, продовж останнього сторіччя, діяльність людей та великих промислових компаній нашої сучасної цивілізації додали парникових газів. Вони негативно впливають на наш клімат і, як наслідок, на всі форми земного життя. В той же час, швидке зростання населення та розвиток урбанізації закликає до відповідального відношення до обмежених ресурсів.

Для того, щоб зменшити негативний вплив людини на нашу планету, нам потрібні політична воля, конкретні дії та правильні засоби. Міжнародні стандарти є одним з таких засобів. Міжнародні стандарти, створені IEC, ISO та ITU, засновані на перевірених та результативних рішеннях технічних проблем. Вони допомагають широко розповсюджувати досвід та сучасні технології серед розвинених країн та тих, що розвиваються. Стандарти охоплюють всі аспекти енергозбереження, проблем якості води та повітря. Вони описують стандартизовані протоколи та методи вимірювання. Їх широке застосування допомагають зменшити вплив промислового виробництва та технологій на навколишнє середовище, впорядкувати застосування обмежених ресурсів та підвищити ефективність використання енергії.

globe

Звернення керівництва міжнародних метрологічних організацій до Всесвітнього Дня Метрології 2020

          

   

 Мартин Мілтон

Директор Міжнародного бюро мір та ваг

Ентоні Доннелан 

Директор Міжнародного бюро законодавчої метрології

 

Вимірювання для глобальної торгівлі

Ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки товарів та послуг продається у всьому світі? Чи уявляєте скільки енергоносіїв таких, як електроенергія чи природний газ, перетинає кордони? Ви можете не знати точної кількості і сприймати результати вимірювання як належне, довіряючи тим заходам, до яких вдаються виробники, постачальники товарів та уряди країн, щоб забезпечити чесність та безпечність в торгівлі і транспортуванні товарів.

На щастя, були створені міжнародні системи, які забезпечують необхідні впевненість та ступінь довіри до того, що ці вимірювання є точними та що вони є надійною основою для глобальної торгівлі.

За даними Всесвітнього Організації Торгівлі (ВТО), в 2018 році було продано товарів та послуг на рекордну суму в 19,67 трильйонів доларів США. Враховуючи, що вартість значної частки об’єму світової торгівлі визначається за допомогою узаконених одиниць вимірювання, стає зрозумілим, що метрологія відіграє величезну і, насправді, критичну роль у світовій торгівлі.

Технічні регламенти та стандарти, прийняті урядами країн, слугують для захисту як виробників, так і споживачів на національному та міжнародному рівнях. За оцінками Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), приблизно 80% світової торгівлі здійснюється згідно вимог стандартів та технічних регламентів. Має бути створена така досконала система вимірювань, щоб застосування стандартів та регламентів не стало технічним бар'єром для торгівлі (ТБТ), що призведе до збільшення витрат, перешкоджанню вільному руху товарів або вимагатиме їх повторного випробування.

Довіра до оцінки відповідності продукції та послуг встановленим вимогам знижує витрати та підвищує впевненість з боку бізнесу та споживачів. Ця довіра спирається на потужну та ефективну світову метрологічну систему.

Всі ми залежні від товарів, які доставляються нам або купуються в магазині, який знаходиться поруч, або завозяться з далекої країни. Точні вимірювання гарантують, що потрібні нам товари та послуги, що постачаються, є безпечними і такими, що заслуговують довіри.

Як директори Міжнародного бюро законодавчої метрології та (ВIML) та Міжнародного бюро мір та ваг (BIРM), ми активно працюємо над тим, щоб підвищити значення ролі, яку вимірювання відіграють у світовій торгівлі для забезпечення чесності, довіри та захисту інтересів як виробників, так і споживачів.