Сертифікація харчової продукції

ukrsepro

Офіційний логотип системи сертифікації УкрСЕПРО

Важливим механізмом державного контролю, забезпечення права громадян України на отримання товарів та послуг високої якості є підтвердження відповідності вимогам стандартів, зокрема, сертифікація в Державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

Наказом Держспоживстандарту України від 02 серпня 2011 р. № 294 ДП «Сумистандартметрологія» призначений органом із сертифікації вітчизняної продукції та послуг в державній системі сертифікації УкрСЕПРО (свідоцтво № UA.P.036) та уповноважений на проведення робіт із сертифікації імпортної продукції в системі УкрСЕПРО (свідоцтво № UA.PN.036) згідно затвердженої номенклатури продукції.

 

ДП „Сумистандартметрологія” здійснює:

- сертифікацію харчової продукції та продовольчої сировини;

- сертифікацію послуг з тимчасового розміщення (проживання) та харчування;

- атестацію виробництв (харчових, в тому числі виробництв, які здійснюють переробку продуктів лову; промислових виробництв);

- технічний нагляд за стабільністю показників, що підтверджені сертифікатами відповідності під час виготовлення продукції;

- визнання результатів сертифікації продукції на відповідність обов’язковим вимогам нормативно-правових документів України, що отримані іншими державами;

- взаємодію з іншими Органами із сертифікації та акредитованими випробувальними лабораторіями.

ДП «Сумистандартметрологія» виконує роботи як з обов’язкової, так і добровільної сертифікації в державній системі сертифікації УкрСЕПРО.

ДП «Сумистандартметрологія», як орган із сертифікації, має компетентний персонал з багаторічним досвідом та технічною компетентністю, що дає можливість проводити сертифікацію на високому рівні. В органі з сертифікації ДП «Сумистандартметрологія» працюють аудитори з:

- сертифікації харчової продукції та продовольчої сировини;
- сертифікації послуг закладів (підприємств) ресторанного господарства;
- сертифікації послуг тимчасового розміщення (проживання);
- атестації виробництв.

Для того, щоб сертифікувати продукцію чи послуги, атестувати виробництво, необхідно звернутись до відповідного відділу органу із сертифікації з заявкою на сертифікацію (атестацію) встановленої форми:

- заявка на проведення атестації виробництва;

- заявка на визнання результатів сертифікації продукції в системісертифікаціїУкрСЕПРО;

- заявка на проведення сертифікації продукції в системі сертифікації УкрСЕПРО.

Наші фахівці нададуть вичерпну консультацію щодо порядку проведення сертифікації продукції чи послуг у конкретному випадку та необхідного переліку документів.

Запрошуємо Вас до співробітництва !

Наша адреса : 40007, м. Суми, вул. Харківська, 101, 7 поверх , кімната 703

Телефон для довідок : 33-44-62

Начальник відділу підтвердження відповідності харчової продукції та послуг
Мойсєєнко Ганна Василівна