Сертифікація послуг

Орган з сертифікації ДП «Сумистандартметрологія» проводить роботи з сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) та сертифікації послуг харчування.

Сертифікація послуг з тимчасового розміщення (проживання) за показниками безпеки проводиться відповідно до відповідно до вимог ДСТУ 4268:2003 «Послуги туристичні. Засоби розміщування. Загальні вимоги». Цей стандарт встановлює класифікацію засобів розміщування, загальні вимоги до них та до послуг, які вони надають.

Сертифікація послуг з тимчасового розміщення (проживання) на підтвердження категорії (зірки) регламентується ДСТУ 4269:2003 «Послуги туристичні. Класифікація готелів». Класифікацію готелів та аналогічних засобів розміщування за категоріями здійснюють згідно із загальною характеристикою готелю, яку визначають комплексом вимог до:

• Матеріально-технічної оснащеності;
• Переліку надаваних послуг;
• Кваліфікації персоналу.

Для проведення сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) до органу сертифікації необхідно направити заяву на проведення сертифікації, опитувальну анкету попереднього аналізу, загальний перелік документації для проведення робіт з сертифікації. Після проведення робіт з сертифікації послуг з тимчасового розміщення (проживання) підприємству видається Сертифікат відповідності.
Сертифікація послуг харчування проводиться відповідно до ДСТУ 4281:2004 «Заклади ресторанного господарства. Класифікація».

Для проведення сертифікації послуг харчування до органу сертифікації необхідно направити заяву на проведення сертифікації, опитувальну анкету попереднього аналізу.